Sepetim EN

JUICE UP EKİBİ

Kısaca

Selen Sonar

Juice Up Ekibi - Selen Sonar
Selen Sonar, İstanbul Alman Lisesi ardından Boğaziçi Üniversitesi MIS Bölümü’nü bitirmiştir.

Uzun yıllar HP’de Marka Müdürü olarak çalışmış olan Selen, buradan ayrıldıktan sonra ilgisini Sağlıklı Yaşam ve Sağlıklı Beslenme alanlarına yöneltmiştir. IIN Sağlık Koçluğu sertifikası sahibi olan Selen, aktif olarak Sağlık Koçluğu yapmakta aynı zamanda Points of You ™ eğitimleri vermektedir.

“Juicing” üzerine eğitimler alan Selen, “Juicing Instructor” sertifikasına sahiptir. Halen bu konularla ilgili araştırmalarına ve eğitimlerine devam etmektedir. Sağlıklı yaşamda aktif bir hayatın önemini bilen Selen, aynı zamanda bale öğretmenliği yapmaktadır, zumba eğitmenliği sertifikası bulunmaktadır. IIN Sağlık Koçluğu esnasında tanıştığı Dr. David Katz’ın izni ile Türkiye’de Besin Dedektifleri ™ girişimini başlatmıştır. Program eğitimlerini kendisi vermektedir.

Tek çocuk annesi Selen yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Uzunca
Kısaca

Sezin Sonar Hason

Juice Up Ekibi - Sezin Sonar Hason
Sezin Hason, Beyoğlu English High School eğitimi ardından İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü'nü bitirmiş, ardından New York'a yerleşmiştir. New York'da 5 sene film sektöründe finans üzerine çalıştıktan sonra Los Angeles'a taşınmıştır.

Sezin, IIN Sağlık Koçluğu sertifikası sahibidir. Juicing üzerine de eğitimler alan, sağlıklı yaşam araştırmalarına devam eden Sezin'in, sağlıklı yaşam ile ilgili MindBodySoul adlı bir blogu bulunmaktadır. Sezin aynı zamanda Nefes Koçluğu eğitmenliği de yapmaktadır.

2 çocuk annesi olan Sezin yaşamını Los Angeles'da sürdürmektedir.