Sepetim EN

JUICING İÇİN 10 İYİ NEDEN

1) Yeni Bir Gün Yeni Bir Başlangıç

Değiştirmek istediğin alışkanlıklarını bırakıp kendini baştan yaratmak için bir fırsat! Daha sağlıklı bir yaşam ve beslenme düzeni için güçlü bir adım. (İnsanlık için küçük ama senin için büyük bir adım.)

2) Fit Fit Fit

Juicing kan şekerini dengeler. Şeker, çikolata, pasta, kek, börek, çörek ve aklına gelen diğer zararlı şeylere karşı duyulan açlık ataklarını ortadan kaldırır. Kilo vermeye yardımcıdır. Selülit oluşumunu engeller.

3) Daha Sağlıklı Bir Sen

Juicing, vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral, enzim, antioksidan ve bitkisel besinleri almanın en hızlı ve kolay yoludur.

4) Kim Tutar Seni :)

Daha iyi beslendiğin için enerjin ve direncin yükselir. Sabah yataktan dinç kalkarsın. Yemek sonrası rehavetleri olmaz.

5) Arınmış Bir Vücut

Vücudunda birikmiş olan toksinlerden arınmana yardımcı olur. Sindirim sistemini temizleyip güçlendirir. Bu zamana kadar yemiş olduğun işlenmiş gıdalar, etler, şeker, alkol, kahve (daha sayalım mı? :) vücudunda su tutup şişlik ve ödem yapıyordu; bunlardan kurtulmanın vakti geldi.

6) Güçlü Savunma Kalkanı

Bağışıklık sistemini güçlendirir. Vücudu alkali yapar, kanseri önler.

7) İyi Uykular Tatlı Rüyalar

Daha iyi uyku ve zihin açıklığı sağlar.

8) Yüksek Farkındalık

Beden, zihin, ruh dengesini kurar. Cleanse deneyiminde yaşadıkların, vücuduna nasıl davrandığın ve nasıl davranman gerektiği konusunda farkındalığını artırır. Alkali bir vücut, meditasyonu kolaylaştırır.

9) Mutluluğun Peşinde

Sağlıklı bir beden, sağlıklı bir zihin, mutluluğa ulaşmanı kolaylaştırır. Kendine güvenin artar, çözümler netleşir. Artan enerjin ile birlikte yaşam kaliten de artar.

10) Numara Dış güzellik

Düzenli cleanse programı uygulamanın etkileri tüm vücudunda kolayca gözükür. Juicing bir diyet programı olmamakla birlikte sağlıklı bir silüeti destekler. Cildin parlar, şişlikler gider, vücudun forma girer, selülit gider, dişler, tırnaklar, saçlar... Kısaca baştan aşağı yenilenirsin.