Sepetim EN

JUICE UP İÇİN 10 İYİ NEDEN

  Juice Up - Coldpress1)Juice Up'ta ürünler hazırlanırken, sebzelerin en tazesi, en doğalı özenle seçilir. Organiği bulunmayan sebze ve meyveler ise, yüksek alkali (PH 11+) suda bekletilerek temizlenir; böylece üzerlerinde sağlık harici hiç bir şey kalmaz.
  Juice Up - Coldpress2) Meyve/sebze suyu üretimi, Soğuk Pres makinelerde herhangi bir ısıl işlem olmadan bıçaksız bir şekilde maksimum verim alınarak yapılır.
  Juice Up - Coldpress3) Ürünlerimizde kullanılan tüm sular alkali (PH 9,5+) olup, vücut asit-baz dengesinin korunmasına yardımcı olur.
  Juice Up - Coldpress4) Vitamin, mineral ve enzimlerden maksimum fayda sağlamak amacı ile sebze ve meyveler minimum oranda kesilerek, çoğunlukla bütün ve kabuklu olarak sıkılır. Soyulması veya kesilmesi gereken durumlarda seramik bıçaklar kullanılır.
  Juice Up - Coldpress5) Juice Up setlerinde cleanse programlarını destekleyen özel sular bulunmaktadır. Bu sular, vücudun alkali dengesini korumaya, toksin atmaya, rahatlamaya ve yenilenmeye yardımcı olur. Ayrıca gün içindeki su alım miktarını da artırır. Tadları da muhteşemdir;)
  Juice Up - Coldpress6) Juice Up'ta "Superfood" içeren ürünlerimiz vardır. Bunlar "Juicing" etkisini 10 kaplan gücüne çıkarır.
  Juice Up - Coldpress7) Juice Up ürünleri istersen tek kullanımlık BPA içermeyen pet şişelerde istersen cam şişelerde sunulur. Tercih senindir.
  Juice Up - Coldpress8) Juice Up ekibi, sağlıklı beslenme ve juicing konusunda eğitimlidir. Sağlık durumuna ve damak tadına göre, sana özel hem besleyici hem de tadı muhteşem içerikler oluşturur.
  Juice Up - Coldpress9) Juice Up ekibi sağlıklı yaşam konusunda çok titizdir. İşini tutkuyla yapar, müşterini yakından takip eder, önerilerini dikkate alır, değerlendirir ve uygular. Müşterisini sağlık durumuna ve damak tadına göre, sana özel, içerik ve set çalışır.
  Juice Up - Coldpress10 )Juice Up ekibi işini severek yapar bu yüzden her içeriğin içinde sevgi, mutluluk ve enerji vardır. Juice Up, sağlıklı ve mutlu olman için sadece bedenini değil ruhunu da besler. Juice Up mantra kartları pozitif düşünce gücünü destekler.


Juice Up - Coldpress